برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بررسی قیمت فرش های مدرن و فانتزی

بررسی قیمت فرش های ماشینی مدرن و فانتزی

بررسی قیمت فرش های فانتزی و مدرن در بازار فرش:

قیمت فرش های مدرن و تمام آنچه که باید در مورد خرید فرش های فانتزی و مدرن بدانیم را در این محتوی مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بتوانید در پایان این محتوی آموزشی اطلاعات کافی در جهت خرید فرش های مدرن و فانتزی داشته باشید:

امروزه در دنیای رنگانگ فرش های دستباف و ماشینی، فرش هایی با طرح های جدید و به روز روانه بازار فرش شده که به سرعت توانسته در میان مردم و فروشندگان فرش، محبوبیت بالایی را به دست آورد. فرش هایی که در طراحی دکوراسیون های داخلی مدرن، دکوراسیون هایی که سبک و سیاق سنتی خود را به سبک های چیدمان و طراحی اروپایی و مدرنیته داده، به کار گرفته می شود، غالبا در طرح ها و نقش های مدرن با تنوع بالا بافته و در بازار فرش به فروش می رسد.

 

این فرش ها، فرش مدرن یا فانتزی هستند که بازار فرش های مدرن یا فانتزی همچون بازار سایر سبک های دیگر فرش، امروزه بسیار داغ و پر فروش شده و مشتری های خاص خود را جذب نموده که دلیل آن هم تنوع بالای فرش های مدرن یا فانتزی در طرح، رنگ و در عین حال مناسب بودن قیمت فرش های مدرن یا فانتزی موجود در بازار نسبت به سایر فرش ها، زمینه را برای رقابت در این بازار پرهیاهو فراهم کرده است. همان گونه که می دانیم دیگر مانند گذشته رسم نیست که هر قسمت از خانه را به وسیله ی فرش یا قالی های سنتی مفروش کنیم و قاعدتا با توجه به سبک چیدمان داخلی منزل و طراحی به روز آن، فرش مورد نظر را انتخاب کرده و بر طبق آن به خانه ی خود جلوه ی ویژه ای می بخشیم.

در این محتوای آموزشی قصد داریم اطلاعات شما در خصوص فرش های فانتزی یا مدرن، آشنایی با انواع فرش های فانتزی و مدرن، بررسی کیفیت فرش فانتزی یا مدرن نسبت به سایر فرش ها، خرید فرش فانتزی و مدرن در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، بررسی قیمت فرش های فانتزی و مدرن و... تکمیل کرده تا پس از مطالعه ی این محتوای آموزشی در خصوص فرش های فانتزی و مدرن، بتوانید یک خرید مطمئن و مقرون به صرفه در زمینه ی فرش های فانتزی و مدرن داشته باشید و دکوراسیون داخلی مدرن منزل خود را توسط فرش های فانتزی یا مدرن طراحی و اجرا کنید.

 

فرش فانتزی یا مدرن:
فرش فانتزی و مدرن این قابلیت را دارد که در طرح ها و رنگ های متنوع طراحی و تولید شود، لذا دست مشتری برای انتخاب طرح مناسب فرش فانتزی و مدرن باز خواهد بود تا بتواند دکوراسیون داخلی منزل خود را به بهترین نحو ممکن توسط فرش های مدرن و فانتزی طراحی و اجرا کند. همچنین در در چیدمان منازل خود به وسیله ی فرش مدرن خواهید توانست از تنوع فرش های فانتزی یا مدرن هنگام خرید بهره مند شوید.

 

این موضوع را با ذکر یک مثال به شما توضیح می دهیم؛ مثلا در زمان قدیم مرسوم بود که برای چیدمان داخلی منزل به وسیله ی فرش، تمام قسمت های منزل را به وسیله ی یک طرح از فرش، در انواع سایز ها، اقدام به مفروش کردن منزل خود می کردند یعنی کل خانه یک مدل فرش! اما اگر امروزه سبک مدرن فرش را برای طراحی دکوراسیون منزل خود برگزیده اید، خواهید توانست در هر قسمت از منزل(مفروش کردن حال،پذیرایی،راهرو ها، اتاق خواب، اتاق کودک به وسیله ی فرش مدرن و فانتزی) خود از تنوع فرش فانتزی یا مدرن استفاده کنید. به خاطر داشتن تنوع بالا در طرح و نقش و نگار فرش های فانتزی و مدرن، این فرش ها غالبا جوان پسند بوده و انتخاب فرش های فانتزی و مدرن در بین جوانان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

فرش های ماشینی مدرن:
اگر بخواهیم فرش های ماشینی را دسته بندی کنیم، به طور کلی فرش ماشینی در دسته های  فرش ماشینی کلاسیک یا مدرن و فرش سنتی جای خواهد گرفت. فرش های سنتی از دیرباز تا کنون در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است و می توان به جرعت گفت که فرش سنتی و نیز فرش های با طرح و نقش و نگار اصیل سنتی تقریبا در تمام خانه های ایرانیان وجود دارد. از مهم ترین طرح های سنتی در بین فرش های سنتی که بیشتر به چشم می خورد، یکی طرح اسلیمی است، دیگری طرح برگ و گلبرگ و همچنین بته جقه های گوناگون می باشد.

 

اما دسته ی دیگر فرش ها، فرش های مدرن و کلاسیک می باشند که با وجود آنکه به تازگی و در چند سال اخیر وارد بازار فرش شده اند، به خوبی توانسته اند در میان مردم جایگاه خود را پیدا کنند که از این حیث به خوبی مورد استقبال قرار گرفته اند. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، در طراحی منازل توسط فرش های فانتزی و مدرن که دکوراسیون سنتی و قدیمی دارند، نمی توان از فرش های فانتزی یا مدرن استفاده نمود و شما تنها زمانی خواهید توانست در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به وسیله فرش های فانتزی و مدرن بهره ببرید که دکوراسیون مدرنیته و اروپایی داشته باشید. الیاف به کار رفته در بافت فرش های فانتزی یا مدرن، پلی استر و بی سی اف می باشد. این نکته نیز قابل ذکر می باشد که الیاف فرش های فانتزی و مدرن غالبا بلند می باشند که همین موضوع دلیلی بر خاص بودن الیاف آن، تنوع نوع، طرح و رنگ آن می باشد.

 

طبق آمار فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، که در آن می توانید تمام انواع فرش را به صورت عمده و تکی، بدون هیچ گونه واسطه ای و به قیمت کارخانه خریداری کنید، اغلب خریداران فرش های مدرن و فانتزی خواهان آن هستند که در انتخاب خود در خصوص خرید فرش های فانتزی یا مدرن از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، از رنگ های شاد بهره مند شوند. البته استفاده از رنگ های شاد و طرح های هندسی متنوع در طراحی و تولید فرش های فانتزی و مدرن مرسوم و مشتری پسند  است.

 

پر فروش ترین فرش های مدرن یا فانتزی با رنگ زمینه ی سیاه و سفید، بنفش، قرمز، آبی آسمانی، صورتی و... بوده است. حتما به این نکته دقت کنید که به دلیل بالا بودن طرح و رنگ فرش های فانتزی و مدرن و در کل متنوع بودن نقش و نگار فرش های مدرن و فانتزی، سعی کنید بهترین انتخاب را در خرید فرش فانتزی و مدرن داشته باشید تا  این انتخاب شما هارمونی بهتری با فضای داخلی منزل شما و وسایل موجود درآن داشته باشد.

 

انواع فرش های فانتزی و مدرن را بشناسید:

فرش مدرن همچون سایر فرش ها از انواع مختلفی برخوردار است. فرش مدرن شامل فرش های شنل، فرش پرز بلند یا شگی،  فرش فریز، فرش عروسکی و فرش مدرن ترک می شود.

 

فرش شنل یا فرش بلژیکی:

فرش شنل یا فرش بلژیکی یکی از انواع فرش های مدرن و فانتزی است که  بسیار سبک می باشد. این فرش ها به حدی سبک هستند که در پشت فرش های شنل یا بلژیکی از لاتکس استفاده می شود. لاتکس همان ترمز فرش است که باعث می شود فرش به کف گیر کند و به خاطر سبکی سر نخورد. همچنین جنس الیاف به کار رفته در فرش های شنل از نوع پلی استر، پشم، پلی پروپلین و آکریلیک یا آکریلیک هیت ست شده می باشد. ضمنا آکریلیک هیت ست شده موجود در فرش های شنل یا بلژیکی جزء الیاف خاصی است که در برابر حرارت، گرما، نور خورشید و شستشو مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. فرش شنل یا بلژیکی از پرزهای کوتاه تشکیل شده است و به همین دلیل از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است و همچنین فرش های شنل یا بلژیکی به دلیل آن که از پرزهای کوتاه تشکیل شده است قابلیت شست و شوی آسانی نیز دارد. همچنین انواع فرش های شنل شامل فرش های فرورفته و فرش های گل برجسته می باشد. شما می توانید فرش 1200شانه گل برجسته و فرش 1000شانه گل برجسته را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریدرای نمایید.

 

فرش پرز بلند یا شگی:
دسته ی دیگری از فرش های پرزبلند، فرش های پرز بلند یا شگی می باشد. برعکس فرش های شنل، فرش های شگی دارای پرزهای بلند می باشد. شست و شوی این گونه فرش ها دشوار بوده و به دلیل بلند بودن پرزهای آن الودگی در آن ها انباشه می شود. استفاده از اینگونه فرش ها در مکان هایی که پاخور زیادی دارد به هیچ وجه توصیه نمی شود به دلیل آنکه رفت و آمد بیش از حد روی فرش های شگی یا پرزبلند باعث تخته شدن فرش های شگی خواهد شد. جنس الیاف فرش های پرزبلند یا شگی از الیاف آکریلیک ، پلی استر(در فرش های شگی بیشتر از پلی استر استفاده می شود) ، پلی پرولین و یا پشم می باشد. فرش های پرزبلند یا شگی به دلیل داشتن پرزهای بلند، حس نرمی بیشتری داشته لذا احساس آرامش و گرمای بیشتری به ما خواهد داد.

 

فرش فریز:
فرش فریز نوعی از فرش های مدرن و فانتزی می باشد که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است، دلیل این مقاومت بالا در فرش فریز این است، که فرش فریز متراکم و فشرده بافته می شود. فرش مدرن از نوع فریز، با توجه به ویژگی هایی که از آن ذکر شد، بسیار شبیه به گلیم است. به دلیل بافت فشرده و متراکم فرش های فریز، برعکس فرش های شگی یا پرز بلند، می توان از آن ها در مکان های پر رفت و آمد استفاده نمود. همچنین فرش های فریز قابلیت شست و شوی بالایی داشته و به راحتی می توان آن را بدون این که آسیبی به فرش فریز برسد شست. این نوع فرشها می تواند فشار زیادی از جمله فشار پایه مبل، پاخوردگی و سایش را تحمل کند. ضمنا فرش مدرن از نوع فرش فریز فاقد پرز بوده لذا فرش مدرن یا فانتزی از نوع فریز برای افرادی که نسبت به پرز فرش از خود حساسیت نشان می دهند بسیار مناسب می باشد.

 

فرش عروسکی:
یکی دیگر از انواع فرش های مدرن، فرش مدرن یا فانتزی فرش عروسکی برای اتاق خواب کودک می باشد. فرش عروسکی در اتاق خواب کودک باید استاندارد های خاص خود را داشته باشد. نخست آنکه فرش های عروسکی باید از نرمی و لطافت بسیار خوبی برخوردار باشند تا کودک دلبندتان از بودن آن احساس ارامش و راحتی کند. فرش های مدرن از نوع عروسکی شامل طرح های عروسکی و انیمیشن و سایر طرح های مناسب برای اتاق خواب می شود. پس معیار های انتخاب فرش عروسکی را متوجه شدیم. فرش عروسکی مناسب برای اتاق خواب کودک، لطافت بالایی داشته، فرش عروسکی مناسب برای اتاق خواب کودک برای کودک حساسیتی ایجاد نمی کند، فرش عروسکی قابلیت شست و شوی بالایی داشته و باید فرش عروسکی شامل طرح های شاد و جذب کننده در رنگ های شاد و متنوع باشد و از همه مهم تر قابلیت جذب آلودگی بسیار کمی داشته باشد.

 

آنچه که در مورد خرید فرش های فانتزی و انواع فرش های فانتزی موجود در بازار فرش آموختیم...
در این دانشنامه سعی بر آن بود که شما تا پایان این محتوی مربوط به فرش های فانتزی و مدرن  به آشنایی کامل با فرش های مدرن و فانتزی برسید. این که اگر شما خواستید جهت طراحی دکوراسیون مدرن داخلی منزل خود به سراغ فرش های مدرن و فانتزی بروید، بتوانید بهترین و کاربردی ترین نوع فرش مدرن یا فانتزی را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان فرش های مدرن و فانتزی خود را به صورت عمده و تکی و با کمترین قیمت موجود در بازار فرش ماشینی بدون هیچگونه واسطه ای به صورت اینترنتی و غیرحضوری به فروش می رساند، سعی خود را بر این داشته تا بتواند کامل ترین محتوای شناخت فرش های مدرن و فانتزی را به شما ارائه دهد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه