برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بررسی قیمت فرش های ماشینی 12 متری 1200 شانه

بررسی قیمت فرش های ماشینی 1200 شانه

عوامل موثر در قیمت فرش 12 متری 1200 شانه
فرش ماشینی کاشان از مطرح ترین فرش های جهان است . ابعاد استاندارد فرش ماشینی از خصوصیات بارز این فرش ها می باشد . سایز های استاندارد فرش ماشینی شامل چهار سایز : فرش چهار متری ، فرش شش متری ، فرش نه متری و فرش دوازده متری است . قالی های ماشینی 12 متری به علت مصرف بیشتر در میان خریداران فروش بالاتری دارد . سایز دوازده متری فرش ماشینی ، 3*4 است که مساحت ان 12 متر مربع می باشد . قیمت فرش های ماشینی دوازده متری بر اساس تعداد شانه و تراکم فرش و جنس الیاف ان تعیین می شود .
فرش های ماشینی 1200 شانه از دسته فرش های با کیفیت بازار هستند . این قالی های شیک با ظرافت و ریز نقشی بالا همانند فرش دستباف هستند .  در بافت این محصولات از تعداد 3600 گره در تراکم طولی استفاده می شود . ریز بافتی و دوام بالا از مشخصات بارز فرش 1200 شانه دوازده متری است .
الیاف قالی دوازده متری 1200 شانه از اکریلیک هیت ست شده است . نمره الیاف در این فرش های درجه یک 36 است و فرش به همین دلیل بسیار ظریف است . قالی 12 متری 1200 شانه صد در صد اکریلیک کمترین میزان پرزدهی دارد و ضد حساسیت و آلرژی است . قالی های آکریلیک دوزاده متری 1200 شانه کاشان ، نسبت به گرما اعم از حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و  پاخور شدن ، شست وشو مقاوم هستند و تغییر رنگ و ماهیت نمی دهند .

جدیدترین فرش های ماشینی 12 متری در دسته فرش 1200 شانه گل برجسته است . قالی های گل برجسته 1200 شانه با الیاف اکریلیک و هایبالک بافته می شود . زیبایی فرش 1200 شانه برجسته در سایز دوازده متری بسیار زیاد بوده و مدل های فرش دستباف در ان به کار رفته است . در میان فرش های دوازده متری گل برجسته برخی از طرح ها هستند که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند . فرش ماشینی طرح افشان از محبوب ترین فرش های ماشینی گل برجسته می باشد که سایز دوازده متری ان بسیار پرفروش می باشد . این قالی زیبا در رنگبندی متنوع و جذاب تولید می شود .

قیمت فرش های 1200 شانه دوازده متری طبق مواد اولیه ، مزد بافت ، بخش تکمیل و هزینه های حمل و نقل مشخص و برند فرش می باشد . مواد اولیه قالی های دوزاده متری شامل نخ خاب ، نخ پود و نخ تار است . فرش های 1200 شانه دوازده متری بافته شده با نخ اکریلیک و نخ تار و پود پنبه ، دارای بالاترین درجه کیفیت و در عین حال بیشترین قیمت هستند . مزد بافت فرش های دوازده متری با توجه به مزد بافنده ، مزد کمک بافنده ، مزد بوبین پیچ و سایر کارگران خط تولید و بسته بندی تعیین می گردد . قیمت فرش 1200 شانه دوزاده متری در بخش تکمیل بر اساس کناره دوزی فرش و اهار فرش محاسبه می شود .
با افزایش تعداد شانه و تراکم در فرش های 12 متری 1200 شانه ، قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند و این موضوع به دلیل بالا بدون میزان نخ خاب و مواد اولیه در فرش است .
طرح و نقشه از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالی 1200 شانه کاشان می باشد . هر چه نقشه جدیدتر و یا معروف تر باشد ارزش مالی فرش نیز بیشتر می شود . قالی های 12 متری هزار ودویست شانه با طرح و نقوش فرش اصیل ایرانی از فرش های گران قیمت بازار محسوب می شوند .
نقشه های قالی دستبافگونه 1200 شانه معمولا بسیار شلوغ و متنوع هستند و قیمت بیشتری دارند . طبیعی است که قیمت این محصولات لوکس ، گران قیمت تر از فرش های خلوت و درشت بافت باشد .
طرح های مدرن فرش ماشینی 1200 شانه نیز در ابعاد استاندارد تولید می شود . قالی ماشینی 12 متری دستبافگونه با طرح و نقوش خاص و مدرن باب میل جوانان و سبک های اسپرت و کلاسیک امروزی هستند . فرش های ماشینی 1200 شانه دوازده متری سنتی انتخاب شایسته ای برای فرش پذیرایی و فضاهای لوکس خانه می باشند . 
کیفیت و تعداد رنگ نیز در قیمت گذاری فرش های 1200 شانه دوازده متری تاثیر دارند . هر مقدار تعداد رنگ و کیفیت نخ خاب در این محصولات بیشتر شود فرش نیز با ارزش تر می شود . برای بافت قالی های 1200 شانه دستبافگونه واقعی از تعداد هشت رنگ طبیعی استفاده می کنند . البته تعداد رنگ ربطی به کیفیت فرش ندارد و تنها فرش را زیباتر می کند .  تنوع در طرح و رنگ بندی فرش های 1200 شانه دوزاده متری هشت رنگ بسیار زیاد است و افراد می توانند با توجه به سبک دکوراسیون و نوع سلیقه خود انواع این محصولات را خریداری نمایند .
قالیهای 12 متری 1200 شانه با رنگ روشن جهت استفاده در مکان های دلگیر و کم نور کاربرد داشته و فرش ماشینی 1200 شانه 12 متری با رنگ تیره مانند سرمه ای برای فضاهای بزرگ و نور گیر به کار می روند .
ماشین بافت از عوامل مهم در تعیین قیمت فرش ماشینی 12 متری دستبافگونه است . قالی های 1200 شانه کاشان با بهترین و پیشرفته دستگاه های بافندگی تولید می شوند . دستگاه های بافت بلژیکی فرش 1200 شانه قابلیت تولید فرش ریز بافت با استفاده از الیاف بسیار نازک و مقاوم آکریلیک هیت ست شده را دارند که این امر موجب ریز نقشی و جذابیت بالای فرش های دستبافگونه 12 متری کاشان می شود .
نوع خرید فرش ماشینی نیز در قیمت فرش های 1200 شانه دوازده متری تاثیر بسزایی دارد . با خرید اینترنتی قالی های 12 متری 1200 شانه می توان تمامی واسطه های فروش فرش دستبافگونه کاشان را حذف کرده و فرش را با قیمت اصلی کارخانه خریداری نمود . خرید مستقیم فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه از مهمترین عوامل کاهش قیمت این محصولات است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه