برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۳/۳۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ارزان قیمت ماشینی را از کجا بخرم

فرش ارزان قیمت

عوامل موثر در فرش ارزان قیمت
اغلب افراد جامعه به دنبال فرشی با کیفیت و در عین حال ارزان هستند . برخی بر این باورند که فرش ماشینی با قیمت گران کیفیت بالاتری دارد در صورتی که این باور بسیار اشتباه می باشد . قیمت فرش ماشینی بسته به کیفیت و نوع نخ ان قابل تغییر است . خرید فرش ارزان قیمت شاید با یک سری ایرادات و یا مزیت هایی به دنبال باشد .
برای خرید فرش ارزان قیمت حتما باید به نوع الیاف ان باید دقت نمود .در صورتی که الیاف مصرفی در نخ خاب فرش از کیفیت کمی برخوردار باشد فرش کیفیت پایین داشته و این به ضرر خریدار می شود . فرش های ماشینی کاشان با نقشه های زیبا و تنوع بالا در طرح و رنگ از بهترین قالی های ماشینی جهان هستند . از خصوصیات این محصولات می توان به مواردی چون عدم پرزدهی و مقاومت بالای آن ها اشاره داشت .
اگر بخواهیم بگوییم که فرش ماشینی ارزان قیمت باید چه خصوصیاتی داشته باشد باید به ادامه این مقاله توجه کنید . پایین بودن قیمت برخی از فرش های ماشینی به دلیلی ویژگی های کمتری است که این کالا دارد . تراکم  ، رنگ ، نقشه ، الیاف و شانه از خصوصیات بارز یک فرش ماشینی با کیفیت است . تعداد تراکم و شانه یکی از مهمترین دلایل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی است . هر مقدار شانه و تراکم در فرش ماشینی بیشتر باشد الیاف بیشتری در فرش به کار می رود و فرش گرانتر می شود . فرش ماشینی با تراکم و شانه پایین قیمت کمتری نسبت به محصولات تراکم بالا دارد . تعداد رنگی به کار رفته در فرش ماشینی استفاده می شود در قیمت فرش تاثیر دارد . فرش های ماشینی که با تعداد رنگی کمتری بافته می شوند فرش های ماشینی ارزان می باشند .
نقشه قالی ماشینی از عواملی است که باعث کاهش قیمت فرش می شود به طور مثال فرش های ماشینی با طرح و نقوش قدیمی و از مد افتاده فرش های ارزان قیمت محسوب می شوند . برای تولید فرش های ماشینی ارزان قیمت از الیاف پلی استر که قیمت کمتری نسبت به نخ اکریلیک دارد استفاده می کنند . البته دستگاه فرش نیز در افزایش و کاهش قیمت فرش موثر است به طوری که فرش بافته شده با دستگاه های قدیمی دارای قیمت کمتری می باشد .

چگونه فرش ارزان قیمت بخریم ؟
نوع خرید فرش از عواملی است که قیمت فرش را تعیین می کند . خرید فرش با کیفیت ارزان ملزم به انتخاب برند و یا مکان درست است . عرضه قالی ماشینی از طریق فروشگاه های آنلاین و فروش حضوری فرش ماشینی و حذف واسطه ها در کاهش قیمت فرش ماشینی تاثیر بسزایی دارد .
فرش های ماشینی کاشان
به خاطر حفظ کیفیت بسیار ارزان می باشند . تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان مواد اولیه و دستگاه های بافنده فرش ماشینی را بدون واسطه وارد می کنند و هزینه ای اضافی بابت این موارد پرداخت نمی کنند . دستگاه های تولید کننده فرش های ماشینی کاشان از پیشرفته ترین ماشین آلات هستند که کمترین میزان استهلاک و بالاترین بازدهی دارند و به همین علت باعث پایین آمدن هزینه های تمام شده فرش می شوند . خرید عمده نخ و مواد اولیه فرش نیز باعث تولید فرش های ارزان قیمت در کارخانجات می شود .
خرید ارزانترین فرش ماشینی با کیفیت بالا تنها به صورت خرید مستقیم از کارخانه امکان پذیر می باشد . خرید مستقیم فرش ارزان کاشان به صورت حضوری و خرید فرش ارزان کاشان به صورت غیر حضوری از انواع روش های خرید فرش ارزان است .
قیمت مناسب در فروشگاه های اینترنتی فروش فرش کاشان به علت عدم وجود هزینه های نمایشگاهی و حذف واسطه ها و دلالان است . این روش به خریدار کمک می کند تا قالی دلخواه خود را مستقیم از درب کارخانه خریداری کند و متحمل پرداخت هزینه رفت و امد و نمایشگاهداری نشود .
ارائه فرش های ارزان در فروشگاه های انلاین فرش به منزله پایین بودن کیفیت این محصولات نمی باشد بلکه فرش های موجود در این مراکز با بهترین نوع الیاف و کیفیت درجه یک و با ضمانت نامه عرضه می شوند و به علت فروش مستقیم از کارخانه ، نازلترین قیمت را دارا هستند .
از فرش های ارزانی که توسط فروشگاه های انلاین عرضه می شوند می توان به انواع فرش های 500 شانه ، فرش 700 شانه و فرش طرح 700 شانه اشاره کرد . فرش های دیگری چون فرش های 440 شانه ، فریز و گبه نیز جزء فرش ارزان کاشان می باشند . این قالی های ارزان کاشان با تعداد شانه و تراکم کم دارای کمترین مقدار قیمت در میان فرش های ماشینی هستند . افرادی که بودجه کافی ندارند و می خواهند فرش با کیفیت ارزان بخرند می توانند این محصولات را خریداری نمایند .
از نشانه های اصالت در خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان می توان به وجود مشخصات فنی و اصلی حک شده بر پشت فرش و همچنین تضمین کیفیت از طرف فروشگاه و ارسال رایگان فرش اشاره کرد .

جهت خرید ارزانترین فرش ماشینی با کیفیت بالا می توانید به وب سایت لیست قیمت فرش مراجعه کرده و فرش را با ارسال رایگان و ضمانت نامه کتبی تحویل بگیرید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه