برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» لیست قیمت فرش ماشینی

قیمت انواع فرش ماشینی کاشان

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور تمامی مردم به دنبال خرید کالا و اجناس با کیفیت اما در عین حال ارزان قیمت می گردند . اگر شما نیز از این دسته افراد هستید پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را نیز بخوانید . کارخانجات و شرکت های زیادی در کشور مخصوصا در شهرستان کاشان در زمینه تولید فرش های ماشینی فعالیت می کند اما تعداد کمی از آن ها فرش های خود را با قیمت پایین ولی با همان کیفیت بالا به بازار ارائه می دهند .
شرکت فرش کاشان نیز یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده فرش های ماشینی در پایتخت فرش شهرستان کاشان است که بدون هیچ چشم داشتی به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . با از میان برداشتن واسطه ها فرش های درجه یک و با کیفیت به قیمت درب کارخانه به فروش می رسند .
قیمت فرش های ماشینی
هر کالایی در مدت زمان های مختلف قیمتش افزایش می یابد اما با کمی جست و جو به ثابت ماندن قیمت فرش های ماشینی کاشان پی می بریم . تحت هیچ شرایطی قیمت فرش های ماشینی تولید شده در کاشان مخصوصا شرکت فرش کاشان تغییر نکرده است و به همان نرخ قبلی به فروش می رسد و حتی در مناسبت های مختلف برای مثال اواخر سال و عید نوروز فروش فرش رونق پیدا می کند و فرش با قیمت کم تر از درب کارخانه نیز به فروش می رسد . در این مقاله قصد داریم قیمت انواع فرش های ماشینی کاشان و عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت آن ها را بیان کنیم .
عوامل موثر در قیمت فرش های ماشینی
عواملی زیادی در خرید فرش های ماشینی در قیمت گذاری موثر است که از مهم ترین و اولین آن می توان به تعداد شانه و تراکم فرش اشاره کرد . هرچه تعداد شانه و تراکم یک فرش افزایش یابد روی قیمت نیز تاثیر گذاشته و قیمت فرش نیز افزایش می یابد . فرش های تولید شده در شرکت فرش کاشان به شرح زیر می باشند :
•    فرش ماشینی 500 شانه
    فرش ماشینی 700 شانه
•    فرش ماشینی 1000شانه
•    فرش ماشینی 1200 شانه
•    فرش ماشینی 1500 شانه
برای مثال فرش های ماشینی 700 شانه کاشان نسبت به فرش های 1000 شانه کاشان ارزان تر است . متراژ نیز هم از عوامل تاثیر گذار است مثلا قیمت فرش های 6 متری از فرش های 12 متری کم تر است  .
یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت فرش های ماشینی کاشان تاثیر می گذارد تعداد رنگ به کار رفته در آن فرش است . فرش ها از نظر رنگ چند دسته تقسیم می شوند :  فرش 5 رنگ ، فرش 7 رنگ ، فرش 8 رنگ ، فرش 10 رنگ ، فرش 12 رنگ و فرش 14 رنگ .

قیمت فرش ماشینی فروشگاه آنلاین فرش کاشان
همان طور که پیش تر گفته شرکت فرش کاشان یک شرکت تولید کننده و عرضه کننده می باشد که به صورت مستقیم فرش های خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد و به همین دلیل نسبت به سایر فروشگاه ها محصولات خود را با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان می دارد و توانسته است آمار خوبی در زمینه فروش و درآمد به دست بیاورد و در سابقه خود رقم بزند .

 خرید فرش اینترنتی از شرکت فرش کاشان
برای این که از شرکت فرش کاشان فرش تهیه کنید چند روش برای شما در نظر گرفته شده است و شما می توانید از هر روشی که خواستید برای خرید اقدام کنید . یکی از روش خرید از این فروشگاه خرید اینترنتی و آنلاین می باشد با استفاده از این روش شما می توانید تنها با استفاده از اینترنت در هر کجا و در هر ساعتی فرش مورد نظر خود را خریداری کنید . شرکت فرش کاشان به صورت بیست و چهار ساعته خدمات و پیشتیبانی خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد .
همچنین می توانید به صورت تلفنی با واحد ثبت سفارشات تماس حاصل کنید و تلفنی فرش خود را خریداری کنید . همچنین زمان برگزاری نمایشگاه های شرکت فرش کاشان در این مجموعه حضور به هم برسانید و از تخفیفات و شرایط ویژه خرید فرش بهره مند شوید . تمامی محصولات تولید شده در این مجموعه دارای برگه ضمانت نامه و گارانتی کتبی و معتبر می باشد . داشتن برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله نشان دهنده کیفیت درجه یک فرش های شرکت فرش کاشان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه