برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550

قیمت فرش ماشینی 700 شانه

بازار فروش فرش های 700 شانه بالاست . قیمت فرش های 700 شانه بسیار بهتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است . به همین دلیل تقاضای این محصولات با کیفیت بالا رفته است .
امروزه خرید اجناس به راحتی سالهای گذشته نیست. هم توان خرید وسایل کم شده است و هم اینکه قیمت ها در نوسان است و روز به روز ممکن است دستخوش تغییر شود. برای خرید فرش ، شاید آن زمان که تصمیم به خرید می گیرید ، نتوانید اقدام به انتخاب فرش و پرداخت وجه کنید . به همین دلیل، هر زمان که امکان خرید برایتان مهیا شد، بهتر است که از کیفیت جنس خود آگاهی یابید و خرید خود را انجام دهید . در اینجا در مورد فاکتورها و عوامل موثر در خرید فرش مناسب با شما سخن خواهیم گفت .
عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی به اختصار
از جمله مسائلی که در تعیین قیمت فرش ماشینی موثر است ، جنس فرش ، سایز فرش ، شانه و تراکم و شرکتی که آن را تولید می کند می باشد . در میان انواع فرش ماشینی موجود در بازار که در طرح و رنگ و جنس متنوع یافت می شود ، فرش های اکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپلین و بی سی اف می باشد .
و هم چنین فرش ها با شانه و تراکم از هم متمایز می گردند . فرش های پانصد شانه ، هفتصد شانه، هزار شانه ، هزار و دویست شانه و جدیدا فرش های هزار و پانصد شانه از جمله فرش های رایج و موجود در بازار می باشد .
در این مقاله به صورت مخصوص در مورد فرش ماشینی 700 شانه در تراکم 2550 و قیمت ان صحبت می کنیم.
و در مورد شرکت تولید کننده باید بگویم، بزرگی یا کوچکی ، اعتبار و معروفیت برندی که فرش را تولید می کند در قیمت گذاری فرش و کیفیت آن نسبت به قیمت بسیار موثر است.
جنس فرش 700 شانه تراکم 2550
در میان فرش های ماشینی محصولات بافته شده از جنس اکریلیک گران تر از سایر جنس ها می باشد . یکی دیگر از رایج ترین فرش هایی که در بازار فرش ماشینی یافت می شود ، فرش پلی استر می باشد . اما اکریلیک از لحاظ کیفیت بسیار مورد استقبال واقع شده است و فرش ماشینی را به یک کالای با کیفیت و شناخته شده و کاربردی در ایران و جهان تبدیل کرده است . این را بدانید که یک فرش هفتصد شانه از جنس اکریلیک از همین فرش در جنس پلی استر و سایر جنس ها بسیار گران تر است . و دلیل این امر را باید در میان ویژگی های اکریلیک نسبت به بقیه بیابید .
یک فرش 700 شانه از جنس اکریلیک را که مشاهده کنید ، رنگ های آن را زنده و شفاف خواهید یافت . در صورتی که همین فرش را در جنس پلی استر مشاهده کنید ، رنگ های ان را درخشان و براق مثل ابریشم مصنوعی خواهید دید . رنگ هایی که در فرش های پلی استر به کار می رود ، رنگ های فانتزی و روشن و درخشان است . زیرا رنگ پذیری الیاف پلی استر بسیار خوب و بالاست.
اگر فرش هفتصد شانه اکریلیک را لمس کنید و روی ان دست بکشید ، دانه ها و گره های آن مثل دانه انار به صورت جداگانه از زیر دست شما رد خواهند شد . در صورتی که اگر فرش پلی استر را لمس کنید ، کمی دست شما روی آن می چسبد و به راحتی از روی ان سر نمی خورد، که این خود می تواند نشانه ای برای شناخت جنس فرش شما باشد.
فرش هفتصد شانه اکریلیک، مقاومت بالایی نسبت به فرش پلی استر در برابر نور خورشید و حرارت مستقیم و گرما دارد. و در اثر رفت و امد، دچار کش امدگی و تغییر شکل نمی شود.
شانه و تراکم در فرش هفتصد شانه به چه معناست؟
شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی میباشد . تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی می گویند . شما اگر یک سانت فرش هفتصد شانه را بشمارید ، هفت عدد گره باید شماره کنید و در راستای طولی در هر یک سانت، 25 گره شماره خواهید کرد .
هر چه شانه و تراکم در فرش ماشینی بیشتر باشد ، قیمت آن بالاتر خواهد بود. علت آن به کار رفته مایه یا نخ بیشتری در دل فرش است .
اگر می خواهید تاثیر شانه و تراکم را در فرش ماشینی بدانید باید آن را در میزان پاخوری فرش و ظاهر طرح آن مشاهده و دنبال کنید .
وقتی شانه و تراکم بالاتر می رود ، در هر یک متر مربع از فرش ماشینی تعداد گره ها بیشتر می شود و این بدان معناست که نخ های ریز تر و نازک تر در فاصله ی کمتری از هم به صورت فشرده قرار گرفته اند. این فشردگی و نازکی نخ ها خود رابه صورت ویژگی این فرش ها نشان می دهد .
وقتی فرش فشرده تر می شود ، کمتر کوبیده می گردد و هر چه میزان رفت و آمد در محیطی بیشتر باشد و شما از فرش های با شانه و تراکم بالاتر در آن استفاده کنید ، فرش شما در مدت زمان کمتری کوبیده و تخت خواهد شد .
وقتی شما، فرشی با نخ های نازک تر داشته باشید ، طرح فرش تان جزیی تر و شلوغ تر و واضح تر خواهد بود . به این صورت این مسئله را شرح می دهم:
وقتی شما یک عکس در یک تصویر داشته باشید ، اگر تعداد پیکسل های این عکس را افزایش دهید، جزییات این عکس را به راحتی بیشتری نشان خواهید داد  و با ریزتر شدن این پیکسل ها عکس با نرمی بیشتری مشخص می شود و با دست بازتر می توان کش و قوس طرح را در فرش مشخص کرد و در نتیجه طرح های فرش به عکس و تصویر بیشتر شبیه خواهد شد . تعداد گره های فرش بیشتر بوده و بهتر می تواند ، منحنی ها و زیبایی های فرش را به تصویر بکشد .
در فرش هفتصد شانه شما ارتفاع خاب بیشتری خواهید داشت و فرش شما نرمی بیشتری خواهد داشت . اما فرش شما در شمار فرش های دستباف گونه قرار ندارد و اگر از لحاظ مالی مشکل دارید و نرمی فرش از ظاهر آن برایتان اهمیت بالایی دارد ، بهترین فرش برای شما از این دسته می باشد .
این طرز فکر اشتباه است که فرش هفتصد شانه چون شانه و تراکم کمتری دارد ، قدیمی است ، زیرا فرش ها در هر دسته با طرح های به روز، بافته می شوند و تنها تفاوت آنها در مشخصات فنی آنهاست  و می توان در هر دسته از فرش های ایرانی جدیدترین فرش های روز را مشاهده کرد .
شرکت تولیدی فرش هقتصد شانه
اگر محصولتان را از شرکت ها و برندهای معتبر از جمله فرش کاشان تهیه کنید ، مطمئنا فرش با کیفیت با قیمت بسیار مناسب خواهید داشت . زیرا خرید از فرش کاشان بدون واسطه از طریق حضوری و اینترنتی امکان پذیر است ، که با قطع دست واسطه از میان شما سود آنها را پرداخت نکرده و فرش با قیمت مناسب خریداری خواهید کرد .
و همچنین شرکت های تولید کننده فرش کاشان از قطب های بزرگ این صنعت هستند که بدون واسطه مواد اولیه را وارد کرده و خود تولید کننده الیاف مصرفی خود هستند که این سبب می شود ، با دستگاه های بدون استهلاک فرش هایی بدون تاثیر تورم واردات مواد اولیه با واسطه تولید کنند .
و این ها همه عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری فرش ماشینی توسط شرکت های مختلف می باشد .

در اخر باید ذکر شود، فرش های ماشینی در کاشان در انواع طرح و سایز و جنس در شانه و تراکم های مختلف تولید می شود که، می توانید انها را به صورت مراجعه حضوری و یا در فروشگاه های اینترنتی در هر ساعتی از شبانه روز خریداری نمایید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه